ANSATTE I HTB

LEDELSE

Daglig leder

Ronny Laastad


Daglig leder og prosjektutvikler.

ADMIN ANSVARLIG

Vivian Jacobsen


IKT Ansvarlig

Roger Helgesen


Ansvarlig for drift og planlegging av IKT systemer i Helgesen tekniske bygg

ADMINISTRASJON

Regnskap og økonomi

Åse Greve Tepstad


Kontormedarbeider

Randi Vevle


KS OG HMS-ANSVARLIG

Eva N. Pechtel


PROSJEKTUTVIKLING

Daglig leder

Ronny Laastad


Daglig leder og prosjektutvikler.

Utvikler

Jon Anders Birkeland


Tittel:Master i teknologi - Sivilingeniør

Epost:jab@htb.no

Telefon:+47 934 63 589

Ansatt siden:2010

Utvikler

Mette Kyed Thorson


Tittel:SIVILARKITEKT MNAL

Epost:mette@htb.no

Telefon:+47 901 48 834

Ansatt siden:2010

Utvikler

Daniel Kleiveland


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:Daniel.kleiveland@htb.no

Telefon:+47 911 37 741

Ansatt siden:2013

PROSJEKTLEDELSE

Prosjektleder

Øystein Njåstad


Koordinator for prosjektleder avdeling

Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:ONJ@htb.no

Telefon:+47 934 63 587

Ansatt siden:2012

Prosjektleder

Bjarte Bjørsvik


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:Bjarte@htb.no

Telefon:+47 934 63 586

Ansatt siden:2006

Prosjektleder

Inge Olav Skåden


Tittel:Tømrer / Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:IOS@htb.no

Telefon:+47 488 80 442

Ansatt siden:2013

Prosjektleder

Ole Bergmann


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:ole.bergmann@htb.no

Telefon:+47 928 11 959

Ansatt siden:2015

Prosjektleder

Tonny Hjertås


Epost:Tonny@htb.no

Telefon:+47 934 63 585

Ansatt siden:1989

Prosjektleder

Kjell Roald Naglestad


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:kjell.roald.naglestad@htb.no

Telefon:+47 418 25 278

Ansatt siden:2015

PROSJEKTERING

Prosjekterende

Ole-Harald Bleikli

Er koordinator for prosjektlerings avdeling


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:ole-harald@htb.no

Telefon:+47 488 80 443

Ansatt siden:2012

Prosjekterende/Søknad

Jakob Aglen


Epost:jakob.aglen@htb.no

Telefon:+47 986 53 144

Ansatt siden:2019

Prosjekterende

Torbjørn Hovden


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:torbjorn.hovden@htb.no

Telefon:+47 920 14 278

Ansatt siden:2014

Prosjekterende

Simon M. Kveen


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:simon.kveen@htb.no

Telefon:+47 977 87 164

Ansatt siden:2017

Prosjekterende

John Arve Hjellvik


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:john.arve.hjellvik@htb.no

Telefon:+47 488 80 448

Ansatt siden:2014

Prosjekterende

Torgeir Hauge


Tittel:Tømrer - Fagskole bygg

Epost:torgeir.hauge@htb.no

Telefon:+47 975 13 884

Ansatt siden:2017

Prosjekterende

Øyvind B. Mjelde


Tittel:Bachelor i ingeniørfag - bygg

Epost:obm@htb.no

Telefon:+47 907 51 965

Ansatt siden:2019

Anleggsleder

Anleggsleder

Henrik T. Nygaard


Tittel:Tømrer - Teknisk fagskole

Epost:henrik.nygaard@htb.no

Telefon:+47 924 92 070

Ansatt siden:2014

UTFØRENDE

Montør

Niklas Ingvar Öst


Tittel:Tømrer

Epost:niklas.ingvar.ost@htb.no

Telefon:+47 412 21 413

Ansatt siden:2017

Montør

Roald Burkeland


Epost:roald.burkeland@htb.no

Telefon:+47 986 75 943

Ansatt siden:2016

Montør

Helge Marøy


Epost:helge.maroy@htb.no

Telefon:+47 404 45 656

Ansatt siden:2014

Driftsleder

Steinar Langøen


Tittel:Tømrer

Epost:steinar.langoen@htb.no

Telefon:+47 488 80 441

Ansatt siden:2009

Montør

Stig P. Småland


Epost:stige.smaland@htb.no

Telefon:+47 993 87 646

Ansatt siden:2007

Montør

Trond Kjærgård


Tittel:Tømrer

Epost:trond.kjergard@htb.no

Telefon:+47 480 56 299

Ansatt siden:2018

Montør

Jan Tore Mostrøm


Tittel:Tømrer

Epost:jan.tore.mostrom@htb.no

Telefon:+47 488 97 636

Ansatt siden:2007

Montør

Endre J. Aarra


Tittel:Tømrer - Mester

Epost:endre.aarra@htb.no

Telefon:+47 404 45 652

Ansatt siden:2014

Montør

Svein Arne Prestun


Tittel:Tømrer

Epost:sap@htb.no

Telefon:+47 488 97 634

Ansatt siden:1993

Montør

Arne M. Aakvaag


Tittel:Tømrer

Epost:ama@htb.no

Telefon:+47 488 97 638

Ansatt siden:2002

Driftsleder

Trond A. Johansen


Epost:trond.johansen@htb.no

Telefon:+47 488 80 440

Ansatt siden:2010

Montør

Audrius Jurgilas


Tittel:Tømrer

Epost:audrius.jurgilas@htb.no

Telefon:+47 966 91 297

Ansatt siden:2016

Montør

Espen AJ Iversen


Tittel:Tømrer

Epost:espen.iversen@htb.no

Telefon:+47 923 49 359

Ansatt siden:2019

Montør

Trond Hagebø


Tittel:Tømrer

Epost:trond.hagebo@htb.no

Telefon:+47 981 27 464

Ansatt siden:2015

Montør

Benjamin Jørgensen


Montør

Miroslaw Stromski


Montør

Stian Kobbeltvedt


Tittel:Montør

Epost:stian.kobbeltvedt@htb.no

Telefon:+47 923 19 169

Ansatt siden:2019

Montør

Alf Kristian Bøe


Tittel:Tømrer

Epost:akb@htb.no

Telefon:+47 404 45 653

Ansatt siden:2012

Montør

Krister Djuve Arnesen


Tittel:Montør

Epost:kda@htb.no

Telefon:+47 952 03 973

Ansatt siden:2016

Montør

Franciszek Medlak


Tittel:Tømrer

Epost:franciszek.medlak@htb.no

Telefon:+47 404 45 650

Ansatt siden:2006

Montør

Leander F. Losnegård


Tittel:Montør

Epost:lfl@htb.no

Telefon:+47 480 32 754

Ansatt siden:2019

Montør

Piotr Maka


Epost:piotr.maka@htb.no

Telefon:+47 465 81 732

Ansatt siden:2011

Montør

Andrè Zahl Berthelsen


Tittel:Montør

Epost:azb@htb.no

Telefon:+47 415 41 929

Ansatt siden:2019

Montør

Marcus J. Metso


Tittel:Tømrer

Epost:marcus.metso@htb.no

Telefon:+47 922 50 033

Ansatt siden:2017

Montør

Henrik A Hestnes


Epost:henrik.hestnes@htb.no

Telefon:+47 404 91 797

Ansatt siden:2019

Montør

Torbjørn Småland


Tittel:Tømrer

Epost:torbjorn.smaland@htb.no

Telefon:+47 488 97 637

Ansatt siden:2004

Montør

Kjell Arne Markhus


Montør

Olav Breisten


Tittel:Tømrer - Fagskole bygg

Epost:olav.breistein@htb.no

Telefon:+47 408 74 241

Ansatt siden:2015

Montør

Jan Roar Solberg


Montør

Sjur Bysheim


Tittel:Tømrer

Epost:sjur.bysheim@htb.no

Telefon:+47 488 80 449

Ansatt siden:2007

Montør

Kurt Arne Nesse


Epost:kurt.arne.nesse@htb.no

Telefon:+47 984 59 076

Ansatt siden:2017

Close Menu